H2

Drive H2

U pivovaru H2 se vždy vyplatí přibrzdit a na cestu domů si přibalit nejen pivo v originálních PET litrovkách, ale i další dobroty. Naši kuchaři zavařují do sklenic výborné hostivarské polévky i oblíbené hotovky, v nabídce nechybí obložené chlebíčky, nakládané sýry, pomazánky, paštiky a jiné předkrmy a chuťovky. Samozřejmě na vás čeká i kompletní sortiment naší pekárny – domácí kváskový chléb, rohlíky a loupáky, poctivé buchty a koláče. Vyzkoušejte, jak to na našem “drajvu” frčí, a udělejte si z něj pravidelnou zastávku na svých každodenních cestách.

Hostivar H2

Nápad postavit si vlastní pivovar s restaurací a zahrádkou se objevil v září 2011. V únoru 2013 už jsme uvařili první várku piva a pro velký úspěch jsme si to celé ještě jednou zopakovali v roce 2017 s Hostivarem H2.

Oba pivovary stojí na hranici Hostivaře a Horních Měcholup. Těší nás, že Hostivar spojuje místní obyvatele s přespolními, mladé se staršími, sportovce s intelektuály a občas dokonce i slávisty s klokany. I proto dlouhodobě podporujeme různá místní zájmová sdružení a sportovní kluby. Náš svět je díky tomu o něco veselejší.

Pekárna H2

Každý den nabízíme čerstvé domácí pečivo. Pečeme pěkně postaru, ručně, bez umělých přísad, pouze z vlastního žitného kvásku a vybraných surovin od českých farmářů. Díky kvalitní mouce, máslu, mléku či tvarohu a dodržování tradičních pekařských postupů (těsto necháváme v chladu kynout až 17 hodin) jsou naše chleby, loupáky, koláče i další pečivo nejen chutné a voňavé, ale i lehce stravitelné.