Sobotní pohoda na zahradě H2 pokračuje! Přijďte si k nám užít odpoledne nejen u hokeje, ale také u ohně. I tentokrát pro vás rozpálíme oheň a společně si opečeme buřty.🔥☀️
Buřty i vše potřebné k opékání (pečivo z naší pekárny, hořčici, kečup a další dobroty) zakoupíte přímo v restauraci. 🍺
Stačí vzít rodinu, kamarády nebo jen dobrou náladu a dorazit na naši zahradu H2 posedět a užít si příjemné sobotní odpoledne.😊
Těšíme se na vás!